Kontakti - JP Prlekija

Kontakti

Domov / Kontakti

Kontakti

DIREKTOR:
Davorin Kurbos
T: 02/585 82 40
E: info@jp-prlekija.si

 

PODROČJE SPLOŠNIH ZADEV

Svetovalec za pravne, splošne, upravne in kadrovske zadeve:
Karmen Sagaj
T: 02/585 82 45
E: karmen.sagaj@jp-prlekija.si

 

TEHNIČNO OPERATIVNO PODROČJE

Vodja tehnično operativnega področja:
Sašo Klemen
T: 02/585 82 44
E: saso.klemen@jp-prlekija.si

Tehnolog za področje oskrbe s pitno vodo:
Maja Vogrinec
T: 02/585 82 50
E: maja.vogrinec@jp-prlekija.si

Tehnolog za področje odvajanja in čiščenja odpadne vode:
Barbara Zemljak
T: 02/585 82 49
E: barbara.zemljak@jp-prlekija.si

Delovodja:
Mitja Budja
T: 02/585 82 52
G: 041/479 208
E: mitja.budja@jp-prlekija.si

 

PODROČJE KONTROLINGA IN RAZVOJA

Vodja področja kontrolinga in razvoja:
Tomi Zrinski
T: 02/585 82 60
E: tomi.zrinski@jp-prlekija.si

Sistemski skrbnik, informatik, skrbnik GIS-a:
Borut Kovačič
T: 02/585 82 42
E: borut.kovacic@jp-prlekija.si

Inženir za elektro naprave, telemetrijo in komunikacije:
Simon Žuman
T: 02/585 82 52
E: simon.zuman@jp-prlekija.si

Komunalni in materialni tehnik, nabavni referent, skladiščnik:
Anton Kurbos
T: 02/585 82 52
E: anton.kurbos@jp-prlekija.si

 

FINANČNO RAČUNOVODSKO PODROČJE

Vodja področja financ in računovodstva:
Vesna Viher Jureš
T: 02/585 82 43
E: vesna.viher.jures@jp-prlekija.si

Referent za pripravo podatkov, kontrolo in računovodenje:
Božica Kutnjak
T: 02/585 82 51
E: bozica.kutnjak@jp-prlekija.si

Knjigovodja, finančno knjigovodski referent, referent za obračun:
Barbara Klemen
T: 02/585 82 47
E: barbara.klemen@jp-prlekija.si

Knjigovodja, finančno knjigovodski referent, referent za obračun:
Judita Lebar Pal
T: 02/585 82 59
E: judita.lebar.pal@jp-prlekija.si

Knjigovodja, finančno knjigovodski referent, referent za obračun:
Suzana Tibaot
T: 02/585 82 46
E: suzana.tibaot@jp-prlekija.si